Lange houten wattenstaafjes hout 15cm.
De wattenstaafjes van 15cm. met een extra lange houten staafje zijn uitstekend geschikt voor het uitvoeren van cosmetische behandelingen.
Beauty opleidingen en cursussen worden in onze academy of opleidingscentrum verzorgd door de besten in het vak. Iedere trainster heeft haar eigen specialiteit, zodat jij, onze cursist alleen de allerbeste lessen krijgt. Super belangrijk natuurlijk, want na de tijd ben jij ons visitekaartje en zouden wij het geweldig vinden dat je dat doorvertelt aan jouw collega.
Reden te meer voor ons om jou de allerbeste kwaliteit te bieden met een vriendelijk prijskaartje. We doen ons best om opleidingen zo kort mogelijk te houden, want je gebruikt je tijd natuurlijk om geld te verdienen, maar niets ten kosten van de kwaliteit. Want dat gaat boven alles! Daarom gebruiken we ook alleen kwaliteitsproducten.
We nodigen je uit eens rond te kijken in onze trainingen en als je vragen hebt? Bel even, want de beller is sneller. Zo kunnen we direct al je vragen vakkundig beantwoorden. Onze klantenservice staat voor je klaar, dus bel naar 06-54924343
Referentie: 2020309
Wattenschijfjes voor het verwijderen van bleekgel of voor het gebruik van het afhalen van make-up. Ook geschikt voor gebruik bij permanente make-up.
Wattenschijfjes voor het verwijderen van bleekgel of voor het gebruik van het afhalen van make-up. Ook geschikt voor gebruik bij permanente make-up.
Wattenschijfjes voor het verwijderen van bleekgel of voor het gebruik van het afhalen van make-up. Ook geschikt voor gebruik bij permanente make-up.
De wattenstaafjes van 15cm. met een extra lange houten staafje zijn uitstekend geschikt voor het uitvoeren van cosmetische behandelingen.
Deze mini houten wattenstaafjes beschikken over een stugge punt, waardoor ze ook bij permanent make-up gebruikt kunnen worden of in de schoonheidssalon bij het verwijderen van acné.
Deze handige dispenser is precies op maat gemaakt voor wattenschijfjes.
Met deze dispenser kun je je wattenschijfjes handig opbergen en liggen ze binnen handbereik wanneer je ze nodig hebt.
Een reisverpakking met 50 cosmetica wattenstaafjes, puntig aan de bovenkant en rond aan de onderkant, die je helpen je make-up te perfectioneren of te verwijderen. Heel handig bij je nagel- en make-up verzorging. De staafjes zijn van papier, de watten aan de punten zijn gemaakt van 100% katoen. Gebruik deze wattenstaafjes niet om je oren schoon te maken.
Wattenrollen van katoen zijn handig in de tandartspraktijk, maar ook bij andere behandelingen. Ze zijn sterk absorberend. Verpakt in bundels van 50 stuks.
Met de Crème Spatel haalt u op een hygiënische manier crème uit een potje. Tevens handig om bijvoorbeeld sample cups mee te vullen. De crème spatel is van kunststof, afwasbaar en 6cm lang.
Pigmentcupjes voor PMU of permanent make-up. Handig en hygiënisch werken met de pigment cupjes.
Speciale mondspreider die specifiek bedoeld is voor de Beyond Ultra II Bleeklamp. De mondspreider breng je in, waarna je de LED emitter daarop vast klikt. Het grote voordeel hiervan is dat de lamp altijd op de juiste plek zit, zelfs als de klant beweegelijk is en graag zijn hoofd beweegt.
Wegwerp schorten wit verpakt per 100 stuks. Deze schorten zijn gemaakt van LDPE en zijn bedoeld voor eenmalig gebruik. Bescherm uw kleding tegen spatten of andere verontreinigingen.
Mascara- wimperborsteltjes voor tijdens de wimperextension behandeling en/of om eventueel aan nieuwe klanten mee te geven
Handig en hygienisch werken met de pigment cupjes. Worden gebruikt voor permanent make-up.
Handig en hygienisch werken met de pigment cupjes. Worden gebruikt voor permanent make-up.
Deze mini rol afdekfolie kan gebruikt worden in combinatie met permanent make-up. Soms wordt Emla creme of zalf gebruikt om de huid te verdoven. Deze folie zorgt er voor dat de zalf niet uitdroogt of dat de werkzaamheid van het product sneller vervliegt.