Massageolie Dennen Elina 100ml.
Massageolie / lotion met dennengeur. Deze olie is ideaal voor gebruik na het sporten of voor het verfrissen van vermoeide benen of een vermoeid lichaam. Een oppeppende beleving.
- Inhoud: 100ml.
- Dennengeur
- Oppeppend
Beauty opleidingen en cursussen worden in onze academy of opleidingscentrum verzorgd door de besten in het vak. Iedere trainster heeft haar eigen specialiteit, zodat jij, onze cursist alleen de allerbeste lessen krijgt. Super belangrijk natuurlijk, want na de tijd ben jij ons visitekaartje en zouden wij het geweldig vinden dat je dat doorvertelt aan jouw collega.
Reden te meer voor ons om jou de allerbeste kwaliteit te bieden met een vriendelijk prijskaartje. We doen ons best om opleidingen zo kort mogelijk te houden, want je gebruikt je tijd natuurlijk om geld te verdienen, maar niets ten kosten van de kwaliteit. Want dat gaat boven alles! Daarom gebruiken we ook alleen kwaliteitsproducten.
We nodigen je uit eens rond te kijken in onze trainingen en als je vragen hebt? Bel even, want de beller is sneller. Zo kunnen we direct al je vragen vakkundig beantwoorden. Onze klantenservice staat voor je klaar, dus bel naar 06-54924343
Referentie: 303048
Vlies voor massagetafel voor op de hoofdsteun. Zo heeft iedere klant een hugiënisch vlies waarop ze hun gezicht kunnen plaatsen. Geperforeerde wegwerp gezicht pad voor gebruik bij gezichtsopening/gat massagetafel.
Vlies voor massagetafel voor op de hoofdsteun. Zo heeft iedere klant een hugiënisch vlies waarop ze hun gezicht kunnen plaatsen. Geperforeerde wegwerp gezicht pad voor gebruik bij gezichtsopening/gat massagetafel. Veel gebruikte gezichtspad voor éénmalig gebruik in schoonheids- massagesalons. Zacht, hygiënisch en veilig.
- Aantal: 100 stuks
- Materiaal: Zacht vliesmateriaal
- Voor gebruik op de massagetafel
Vlies voor massagetafel voor op de hoofdsteun. Zo heeft iedere klant een hugiënisch vlies waarop ze hun gezicht kunnen plaatsen. Geperforeerde wegwerp gezicht pad voor gebruik bij gezichtsopening/gat massagetafel.
Massageolie / lotion met dennengeur. Deze olie is ideaal voor gebruik na het sporten of voor het verfrissen van vermoeide benen of een vermoeid lichaam. Een oppeppende beleving.
Massage olie met een heerlijke amandelgeur. Zorgt voor een zachte en zijdeachtige huid. Geschikt voor alle soorten huidtypen.
Deze hoes beschermt uw massagetafel en laat hem er mooier uit zien. Inclusief uitsparing voor het gezicht.
Kwastjes welke specifiek geschikt zijn voor gebruik bij tanden bleken. Uiteraard kunnen ze ook voor andere toepassingen gebruikt worden.
Nagellak kwastjes voor eenmalig gebruik. Super hygiënisch, want je gebruikt niet bij iedereen hetzelfde kwastje (denk eens aan schimmeltjes bijvoorbeeld).
Of je nu een make up artist bent of niet, deze lipgloss applicators zijn perfect voor jou! Deze Disposable Lipgloss Applicator Wands zijn perfect voor het aanbrengen van zowel lipgloss als liquid lipstick.
Ideaal wanneer je behandelingen geeft waarbij lichaamshaar niet gewenst is. Denk bijvoorbeeld aan laseren of IPL behandelingen. Hoe vaak gebeurt het dat een klant niet voorbereid op de afspraak komt? Precies. Elina scheermesjes zorgen zachtjes voor een glad resultaat.
Speciale mondspreider die specifiek bedoeld is voor de Beyond Ultra II Bleeklamp. De mondspreider breng je in, waarna je de LED emitter daarop vast klikt. Het grote voordeel hiervan is dat de lamp altijd op de juiste plek zit, zelfs als de klant beweegelijk is en graag zijn hoofd beweegt.
Steriel per stuk verpakte injectienaalden, 21G x 1 1/2" (0,8x40mm ) groen. Verpakking van 100 naalden in een doosje. Gebruikt als milia naald. Handig bij het verwijderen van comedonen.
Wegwerp / disposable strings voor onder andere spraytan.
Disposable Polijst Cupjes Dieren om heel vrolijk de tanden te polijsten. Dat wordt toch een mooi wit glimmend feestje?