De eye & lip applicator is een must have voor elke visagist of make-up liefhebber! De ideale vorm en multifunctionaliteit van dit product helpen bij het creëren van een uitstekende lipcontour en perfecte lijn op het ooglid.
Top klantenservice
Wij krijgen een dikke 9 van onze klanten
Snel verzonden
Wij verzenden op maandag, dinsdag & donderdag
U betaalt bij ons zoals u dat wilt
Veilig betalen via uw eigen bank of intermijnen met In3 of Spraypay.
De eye & lip applicator is een must have voor elke visagist of make-up liefhebber! De ideale vorm en multifunctionaliteit van dit product helpen bij het creëren van een uitstekende lipcontour en perfecte lijn op het ooglid. Het gebruik van deze wegwerp applicators werkt zeer hygiënisch. De verpakking bevat 25 applicators.
Eigenschappen & voordelen
- 25 wegwerp applicators
- Voor Eyeliner en lipliner
- Hygiënisch
- Voor lipcontour of eyeliner
- Vilten tip
Inhoud:
25 applicators
2020070
Nieuw
De eye & lip applicator is een must have voor elke visagist of make-up liefhebber! De ideale vorm en multifunctionaliteit van dit product helpen bij het creëren van een uitstekende lipcontour en perfecte lijn op het ooglid.
Deze mini houten wattenstaafjes beschikken over een stugge punt, waardoor ze ook bij permanent make-up gebruikt kunnen worden of in de schoonheidssalon bij het verwijderen van acné.
Of je nu een make up artist bent of niet, deze lipgloss applicators zijn perfect voor jou! Deze Disposable Lipgloss Applicator Wands zijn perfect voor het aanbrengen van zowel lipgloss als liquid lipstick.
Patiëntenhanddoek / Dental Towels 50st. Te gebruiken als onderlegger op instrumententafel, of onder de handen en/of voeten van de klant. De onderzijde van de dental towel is geplastificeerd. Ideaal voor de pedicure of schoonheidsspecialiste.
Wegwerp haarbanden of haarbandjes zodat je bij iedere klant een nieuw haarbandje kunt gebruiken. In de praktijk gebeurt het nog wel eens dat er niet genoeg schone badstof haarbanden zijn en dan zijn deze haarbandjes ideaal.
Monsterpotjes of samplepotjes. 10ml. Handig voor het bewaren van vloeistoffen en testers, maar natuurlijk nog handiger om je klanten een sample van een crème of zalf mee te geven, zodat de klant bij de volgende behandeling wellicht de gehele verpakking koopt. Ook leuk om te gebruiken in een goodie-bag.