Deze disposable bleekgel gelcups zijn ideaal bij het aanbrengen van bleekgel, waarbij u niet rechtsstreeks uit de spuit hoeft te werken, maar uiteraard ook bij het verven van de wimpers of wenkbrauwen.
Glazen dappenglaasje / dappendish voor acryl vloeistof / acryl liquide en andere vloeistoffen, zoals nagellak remover, penseel reiniger, desinfectans, acryl verf, nagellak enz. Ons dappenglaasje is vervaardigd uit glas en hierdoor zeer makkelijk te reinigen zelfs thermisch te desinfecteren.
Deze grote RVS schaal of kom is ideaal in iedere schoonheidssalon en geschikt voor gebruikt bij diverse behandelingen. Goed voor het houden van water of cosmetische producten, maar ook voor het weg gooien van spulletjes en het netjes houden van de werkplek.
Glazen dappenglaasje / dappendish met deksel voor acryl vloeistof / acryl liquide en andere vloeistoffen, zoals nagellak remover, penseel reiniger, desinfectans, acryl verf, nagellak enz. Ons dappenglaasje is vervaardigd uit glas en hierdoor zeer makkelijk te reinigen zelfs thermisch te desinfecteren.
Een plastic nierbekkenschaal is een handige plek om je gereedschap en materiaal in neer te leggen. Ook kun je hem gebruiken als vuilbakje voor watjes of als spuugbakje. We hebben de bakjes in 5 verschillende kleuren.
Instrumenten schaal / Tray van roestvrijstaal (RVS) voor zowel de pedicure als de schoonheidsspecialist. Leg je instrumenten netjes klaar om zo vlot met je behandeling te kunnen beginnen.
Maskerset die je gebruikt om gezichtsmaskers mee aan te brengen. Een maskerkwast, maskerkom, een spatel en 4 maatlepels. Onmisbaar in iedere schoonheidssalon.
Deze RVS schaal of kom is ideaal in iedere schoonheidssalon en geschikt voor gebruikt bij diverse behandelingen. Goed voor het houden van water of cosmetische producten, maar ook voor het weg gooien van spulletjes en het netjes houden van de werkplek.
Instrumenten schaal / Tray van roestvrijstaal (RVS) voor zowel de pedicure als de schoonheidsspecialist. Leg je instrumenten netjes klaar om zo vlot met je behandeling te kunnen beginnen. Door de ribbels rolt je gereedschap niet weg en komt het niet tegen elkaar aan.
Kunststof schaaltje. Ideaal voor wimpers en wenkbrauwen verven. Dit kunststof schaaltje heeft een onderkant breedte van ongeveer 5 cm en een hoogte van 1 cm.