Pigmentcupjes Houder Moon
Schitterende pigmentcupjes houder welke naadloos aansluit bij de Flamingo Deluxe, maar kan uiteraard ook los gebruikt worden. Gewoon omdat hij zo schitterend is.
Beauty opleidingen en cursussen worden in onze academy of opleidingscentrum verzorgd door de besten in het vak. Iedere trainster heeft haar eigen specialiteit, zodat jij, onze cursist alleen de allerbeste lessen krijgt. Super belangrijk natuurlijk, want na de tijd ben jij ons visitekaartje en zouden wij het geweldig vinden dat je dat doorvertelt aan jouw collega.
Reden te meer voor ons om jou de allerbeste kwaliteit te bieden met een vriendelijk prijskaartje. We doen ons best om opleidingen zo kort mogelijk te houden, want je gebruikt je tijd natuurlijk om geld te verdienen, maar niets ten kosten van de kwaliteit. Want dat gaat boven alles! Daarom gebruiken we ook alleen kwaliteitsproducten.
We nodigen je uit eens rond te kijken in onze trainingen en als je vragen hebt? Bel even, want de beller is sneller. Zo kunnen we direct al je vragen vakkundig beantwoorden. Onze klantenservice staat voor je klaar, dus bel naar 06-54924343
Referentie: 2020250
Metalen houder voor pigment cupjes. Te gebruiken in tattooshops of bij permanent- make-up stylisten.
Metalen houder voor pigment cupjes. Te gebruiken in tattooshops of bij permanent- make-up stylisten.
Metalen houder voor pigment cupjes. Te gebruiken in tattooshops of bij permanent- make-up stylisten.
Schitterende pigmentcupjes houder welke naadloos aansluit bij de Flamingo Deluxe, maar kan uiteraard ook los gebruikt worden. Gewoon omdat hij zo schitterend is.
Pigment cupjes houder van duurzaam acryl. Geschikt voor 5 kleine cupjes en 4 grote.
Handig en hygienisch werken met de pigment cupjes. Worden gebruikt voor permanent make-up.
Pigmentcupjes voor PMU of permanent make-up. Handig en hygiënisch werken met de pigment cupjes.
Handig en hygienisch werken met de pigment cupjes. Worden gebruikt voor permanent make-up.
Opberger of organizer voor permanent make-up producten, kwasten, penselen en ander gereedschap. Dit betreft niet het kleine model, maar echt een grote opbergbak. Zo blijft het altijd overzichtelijk en mooi opgeruimd.
Hygiënische wegwerp servethouder, dus geen autoclaaf meer nodig.
Perfecte tool voor wenkbrauwspecialisten om ervoor te zorgen dat de wenkbrauwen een gelijkmatige lengte, vorm en plaatsing hebben. De zachte kunststof liniaal is herbruikbaar.
Kleurige en diepere pigmentringen of lijmringen, zodat niet iedere beweging zorgt voor morsen. Ook erg handig als hulpstuk bij tanden bleken om tandenbleekgel in te doen.
Steriele wegwerp cups ideaal voor de pmu behandeling of voor het tatoeëren.
Speciale contaivoor het veilig verwerken en opbergen van gebruikte naaldmodules. Deze naaldencontainer heeft een zeer grote capaciteit en is daarom geschikt voor de afvoer van grotere medische instrumenten, zoals wegwerpscalpels of permanent make-up naalden.
Borst voor permanent make-up. Oefen op deze borsten je PMU tepelhofreconstructie.
De controle pen laat zien wat het blote oog niet ziet. Is de pigment goed in de huid gepigmenteerd en is de pigment goed verdeeld? Heeft het pigment de juiste diepte bereikt?