3D Oefenhuid Ogen en Wenkbrauwen
Oefenhuid voor eyeliners en wenkbrauwen permanent make-up. Door het 3D effect is het oefenen meer realistisch.
Beauty opleidingen en cursussen worden in onze academy of opleidingscentrum verzorgd door de besten in het vak. Iedere trainster heeft haar eigen specialiteit, zodat jij, onze cursist alleen de allerbeste lessen krijgt. Super belangrijk natuurlijk, want na de tijd ben jij ons visitekaartje en zouden wij het geweldig vinden dat je dat doorvertelt aan jouw collega.
Reden te meer voor ons om jou de allerbeste kwaliteit te bieden met een vriendelijk prijskaartje. We doen ons best om opleidingen zo kort mogelijk te houden, want je gebruikt je tijd natuurlijk om geld te verdienen, maar niets ten kosten van de kwaliteit. Want dat gaat boven alles! Daarom gebruiken we ook alleen kwaliteitsproducten.
We nodigen je uit eens rond te kijken in onze trainingen en als je vragen hebt? Bel even, want de beller is sneller. Zo kunnen we direct al je vragen vakkundig beantwoorden. Onze klantenservice staat voor je klaar, dus bel naar 06-54924343
Referentie: 2033
Oefenhuid voor permanent make-up voor de lippen en de wenkbrauwen. Ben je een beginnend PMU artist? Dan helpt deze flexibele silicone huid je skills te verbeteren.
Oefenhuid voor permanent make-up voor de lippen en de wenkbrauwen. Ben je een beginnend PMU artist? Dan helpt deze flexibele silicone huid je skills te verbeteren. Je kunt hairstrokes oefen, ombre wenkbrauwen, maar ook een lipliner, aquarell lips of full lips.
- Materiaal: Silicone
- Zacht en flexibel
- Voor het oefenen van PMU
Oefenhuid voor permanent make-up voor de lippen en de wenkbrauwen. Ben je een beginnend PMU artist? Dan helpt deze flexibele silicone huid je skills te verbeteren.
Oefenhuid voor eyeliners en wenkbrauwen permanent make-up. Door het 3D effect is het oefenen meer realistisch.
Oefenhuid voor het zetten van permanent make-up voor de lippen.
Oefenhuid wenkbrauwen, voor het zetten van permanent make-up. Maak de mooiste brows na veelvuldig oefenen.
Oefenhuid voor permanent make-up met de vorm van wenkbrauwen.
Oefenhuid voor het oefenen / trainen van permanent make-up of tattoëren.
Oefenhuid voor lippen en lipliners of full lips permanent make-up. Door het 3D effect is het oefenen meer realistisch.
Borst voor permanent make-up. Oefen op deze borsten je PMU tepelhofreconstructie.
3D Gezicht voor PMU. Oefen je wenkbrauwen, je lippen en je permanent make-up eyeliner op dit driedimensionale oefenhuid model. Het oefenen van je PMU kunsten op deze huid geeft een beter idee van de realiteit, waardoor je beter kunt oefenen.
Perma Blend heeft in samenwerking met specialist Vicky Martin 'The Unstoppable Areola pigmenten ontwikkeld. Het pigment Show Up Scarlet zit in een 15 ml flesje en is conform REACH. Show Up Scarlet is een warme roze tint met sterke dekking voor het beste mengen en arceren van de roze tepelhoftinten. Aanbevolen voor het kleuren van een tepel.
MESO of microneedling naaldmodules voor de Feelgood Flamingo. Voor het verbeteren van de huid in combinatie met uw eigen transdermale serum of onze serums.
Het Blossom pigment van Perma Blend is een lichte blush lippen kleur met een lage dekkingsgraad. Blossom is een mix van organisch en anorganisch. Dit pigment is vergelijkbaar met de oude kleur Blushed.
Handig en hygienisch werken met de pigment cupjes. Worden gebruikt voor permanent make-up.
De Glow Moon Tafellamp voor de professionele nagelsalon of nagelstylist is een aanwinst in je salon. Niet alleen omdat de lamp een plaatje is om te zien, maar hij geeft jou voldoende ruimte om te werken én hij geeft rondom perfecte verlichting, zodat je de nagels vanuit elke hoek goed kunt zien, zonder dat je de hand van je klant hoeft te verplaatsen. Ook voor wimpers, permanent make-up en andere beauty behandelingen is deze schaduwloze lamp een aanwinst.
Feelgood activator om pigmenten mee te verdunnen.
Wattenschijfjes voor het verwijderen van bleekgel of voor het gebruik van het afhalen van make-up. Ook geschikt voor gebruik bij permanente make-up.
Perma Blend Luxe - Macchiato 15ML. Dit roze bruine lippigment voor permanent make-up is bij uitstek geschikt voor een full lips of blush effect. Het zorgt voor een zachte en vollere uitstraling.